HOUSE MUSIC™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HOUSE MUSIC™

HOUSE/electro//PROGRESSIVE/pop/CLUB MUSIC
 
Registruj seRegistruj se  PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Pristupi  

 

 Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
bucEk




Broj poruka : 10
Datum upisa : 09.01.2009

Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty
PočaljiNaslov: Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )   Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) EmptyUto Jan 20, 2009 10:33 pm

Pozdrav ljudi, slucajno sam naleteo na link ka ovom forumu negde na netu, dosao i registrovao se...
Ideja je super, ali ima par stvari u samom forumu koje mi bodu oci:
1. Ikonice za New Posts, No New Posts... su ogromne, lepo su dizajnirane ali su jako velike i to cini forum jako nepreglednim
2. Sam look foruma je jako mracan i na neki nacin odbojan
3. Raspored tema po forumu je jako los
ako dozvolite:
1. Chat (Pravila foruma, Obavestenja, Party Info, Party Review)
2. Download sekcija:
House released track HQ, House unreleased tracks HQ, House released non HQ i House unreleased non HQ
3. Albums
4. Sets & Live Mixes
4. Pri postavljanju linkova za download, po mom misljenju bi trebala da se koristi HIDE opcija, da niko ne moze da skine pesmu, vinyl ili album dok se ne zahvali onome ko je postavio (ipak je neko ulozio nekakav trud da postavi to sto je postavo)

Nadam se da sve ovo necete shvatiti kao neki poziv za svadju ili kao neki H8, to mi stvarno nije bila namera, sve ovo sam napisao kao dobronamernu kritiku i napisao sam u cilju poboljsanja rada foruma...

Pozz, bucEk
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 167
Godina : 33
Lokacija : Nis, SERBIA
Datum upisa : 05.01.2009

Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )   Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) EmptySre Jan 21, 2009 12:18 am

ok..nije los tvoj predlog..poslisacu te...jer znam da si iskusan Dj>>>


By Andmin
Nazad na vrh Ići dole
https://house-music.forumsr.net
Cvija




Broj poruka : 41
Datum upisa : 14.02.2009

Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )   Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) EmptyPon Feb 16, 2009 12:18 pm

dsvsdgfvsdzcv zdpozdrawcic bla bla bla bla
Nazad na vrh Ići dole
dj houze

dj houze


Broj poruka : 25
Godina : 35
Datum upisa : 07.01.2009

Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )   Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) EmptyNed Apr 19, 2009 3:01 pm

vIDIM DA SU POSLUSALI TVOJE SAVETE bucEk..I MOGU DA TI KAZEM DA JE FORUM MNOGO BOLI..I LEPSI..
CAR SI bucEk
Nazad na vrh Ići dole
dj houze

dj houze


Broj poruka : 25
Godina : 35
Datum upisa : 07.01.2009

Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )   Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) EmptyNed Apr 19, 2009 3:03 pm

A STO SE TICE MENE FORUM JE NAPRAVLJEN U SVETSKOM STLU...I SAMO NAPRED ..SWE POHVALE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )   Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) ) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nekoliko reci od mene (nadam se da necu biti banovan posle ovoga :) )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HOUSE MUSIC™ :: Obavestenja/Info :: Vasa Misljenja/Your Opinion-
Skoči na: